Hizmetlerimiz

Genel Temizlik

Nord Group Cleaning

Genel Temizlik Hizmetlerimiz

Nord Group olarak profesyonel yönetim kadromuz, sertifikalı uzman ekiplerimizle sizlere daha iyi hizmeti uygun maliyetlerle sunmayı hedefledik.

Ofis & Büro Temizliği

Nord Group Cleaning sizin zamanınızı kendi zamanı gibi düşünür ve talebiniz doğrultusunda planlama yapar. İsterseniz her akşam, isterseniz haftalık veya aylık olarak hizmet talep edebilirsiniz. İSG kurallarına uygun önlemlerin alınarak, alanında eğitimli personeller ve operasyon sorumlusunun eşliğinde ofis- büro temizliklerinizi itina ile yapar, yapılan iş listesini tarafınıza ileterek süreci takip etmenizi sağlar.

Dış Cephe ve Cam Temizliği

Binanızın risk analizini çıkarıp İSG kurallarına uygun önlemler alarak, yüksekte çalışma eğitimi ve ilgili sertifikaları olan profesyonel ekiplerle dış cephe camlarınızı, granit ve metal cephelerinizi temizliyoruz. Binanızın koşullarına uygun ekipman ve yöntemler kullanarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

• Sepetli vinç
• Kırmalı vinç
• Teleskop merdiven
• Dağcılık

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizliği

İnşaat- tadilat sonrası kaba temizliği yapılmış yapılarınızı yaşanılmaya hazır hale getirmek için boya ve zeminlerinize zarar vermeden kirliliğin gerektirdiği kimyasallar kullanarak doğru ekipmanlarla derinlemesine temizleyip yaşanılır hale getirip kiralama, satış süreçlerinize güçlü bir adım atmanızı sağlıyoruz.

Koltuk Yıkama

Yoğun sirkülasyon olan alanlardaki oturma grupları, koltuk ve sandalyeler görünen kirlilik dışında bakteri oluşumunun da merkezleri haline gelir. Koltuklarınızı yerinde derinlemesine temizleyip, dezenfekte ediyoruz.

• Islak yıkama (püskürtme emme sistemi)
• Kuru köpük yıkama

Sert Zemin Temizliği

Mermer, traverten, fayans, granit gibi sert zeminleriniz keşif ekibimizin raporu doğrultusunda doğru makine, uygun kimyasal ve ekipmanlarla sertifikalı personeller tarafından yapılır.

Afet Sonrası Temizliği

Elimizden gelenin en iyisini yaparak, hayatınızı olabildiğince normalleştirmek için samimiyetle çalışmak görevimizdir.

Yerinde Halı Yıkama

Halı zeminler eğer doğru periyodlarda ve profesyoneller tarafından temizlenmezse çalışma ortamınız bir süre sonra sağlığınızı tehdit ederek alerjik reaksiyonlar ve sıkça yaşanan gribal enfeksiyonlar sonucu gücünüzden çalmaya başlayacaktır. Ayrıca bulunduğu alanlarda zamanla kötü koku üretecek, oluşan kirli görüntüyle birlikte prestijinize de zarar verecektir.

Halılarınızı, doğaya ve insana zarar vermeyen ürünler, uygun yöntem ve makinalarla derinlemesine temizleyerek hem sağlığınızı hem de zamanınızı koruyabiliriz.

• Islak yıkama (püskürtme emme sistemi)
• Kuru köpük yıkama
• Talaşlı yıkama

Haşerelerden Tamamen Kurtulun

Haşere Temizlik Hizmetleri

Hedef haşere dışındaki hiçbir canlıya ve çevreye zarar vermemeye büyük özen gösteren şirketimiz, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, insan sağlığını tehdit etmeyen pestisitler kullanır. Kullandığımız tüm haşere ilaçlama ürün ve teknikleri haşere sorunlarını temelinden yok eder.

Haşere Kontrol Hizmetleri, mekânlarınızı insan sağlığına ve çevreye en uygun biyosidal ürünler ve çevreye duyarlı modern ilaçlama yöntemleriyle korur. İnsan sağlığını tehdit etmeyen pestisitler kullanan bir ilaçlama şirketi olarak, servis sorumlularını ve tüm çalışanlarını, pestisitler ve yeni teknolojik uygulamalar konusunda düzenli olarak eğitir. Taşıdıkları organizmalarla insan sağlığını doğrudan veya dolaylı olarak tehdit eden, mekânlara zarar veren yürüyen haşere, uçan haşere ve kemirgenler, kimyasal ve kimyasal olmayan, kokusuz ilaçlama ile tamamen yok edilir.

Yaptığımız ilaçlamalar
• Böcek İlaçlaması – Hamam böceği İlaçlama – Örümcek İlaçlama – Gümüş böceği İlaçlama – Akrep İlaçlama -Akar İlaçlama – Pire İlaçlama – Sinek İlaçlama – Sivrisinek İlaçlama – Karınca İlaçlama – Kene İlaçlama – Fare İlaçlama – Tahtakurusu İlaçlama
• Kokusuz İlaçlama
• İşyeri İlaçlama
• Pest Control

Nord Group Cleaning

Kurumsal Temizlik Hizmetlerimiz

Nord Group olarak profesyonel yönetim kadromuz, sertifikalı uzman ekiplerimizle sizlere daha iyi hizmeti uygun maliyetlerle sunmayı hedefledik.

AVM Temizliği

Günümüz insanının yaşam kültürünün ayrılmaz bir parçası olan Alışveriş Merkezlerinin hızla çoğaldığı buna bağlı olarak da işletmelerin verimli yönetilmesinin kaçınılmaz olduğu günümüzde , kurumsal destek almak firmalar için çıkış yolu olmuştur. Komplike ve çoklu hizmetlerin bir arada olduğu bu türden tesislerin hizmet ihtiyaçlarına tek elden çözüm önerileri getirmek, yoğunluğa göre aksiyon alarak yükünüzü hafifletmek bizim görevimizdir. Uzman yönetim kadromuz ve deneyimli operasyon ekibimizle kaliteli ve niş hizmet anlayışımızın gereği memnuniyetinize talibiz.

Plaza ve Residence Temizliği

Hareketin en yoğun olduğu alanlar olmaları sebebiyle temizlik ve bakım hizmetlerinin son derece düzenli ve profesyonel ekiplerce hijyen standartlarına uygun verilmesi gerekir. Bir destek ekibiniz yoksa bir süre sonra hem sağlığınız hem prestijiniz tehlikede olacaktır. Keşif sonrası bu büyük ve yoğun alanların temizlik ve bakımının sizin ayağınıza dolanmaması için destek ekibiniz olarak hızla aksiyon alıp öncelikle bir temizlik standardına ulaşmanızı sağlıyoruz. Bir yandan temizliyor, bir yandan koruyor, bir yandan parlatıyoruz. Yapıyı içeriden dışarıya doğru sterilize edip güvenle yaşanılır duruma getiriyoruz.

Fabrika ve Üretim Merkezleri Temizliği

Fabrika ve üretim merkezleriniz keşif ekibimiz tarafından sektörel gereklilikleri göz önünde bulundurularak risk analizleri yapılır. İş sağlığı ve güvenliğine uygun çalışma planları hazırlanarak Operasyon yöneticileri eşliğinde uygun eğitimlere ve sertifikalara sahip profesyonel ekiplerimizle temizlenir.

Fuar Alanı Temizliği

Yoğun insan trafiğinin ve hızlı kirlenmenin oluştuğu fuar alanlarında gece operasyonu ile alanı ziyaret saatine hazırlamak ve gün içinde de mobil ekiplerle oluşan kirliliği takip ederek ziyaretçi ve müşteri memnuniyetini yaratmak öncelikli görevimizdir. Uygun ekipmanlarla donatılmış deneyimli ve eğitimli personellerimizle sizin destek gücünüz olmak bizi memnun edecektir.

Mağaza Temizliği

Perakende mağazacılığın olmazsa olmazı her daim müşterisine fresh, özenli ve temiz bir ortam sunmaktır. Bu düsturdan yola çıkarak istediğiniz rutinde planlama yapıp mağazalarınızın günün her saati ışıl ışıl parlamasını sağlayabiliriz. İster zincir mağaza olun isterseniz tek, bütün özenimiz ve bilgimizle desteğimizi sunuyoruz. 

Okul, Yurt ve Kreş Temizliği

Toplu yaşamın olduğu kalabalık alanlarda hızla kirlenme, kirlenmeye bağlı bakteri ve mikrop oluşumu yaşanır. Hijyen standardı oturmamış , profesyonelce temizlenip arındırılmamış yurt,okul, kreş gibi yaşam alanlarını steril hale getirmek için gereken bütün yetenek ve ekipmanlara sahip NORD Group doğru işe doğru yaklaşımla çalışmalarını memnuniyet odağına oturtur. Herkes temizler ama biz evimiz gibi temizleriz.

Her Daim Parlak Zeminler

Cilalama Hizmetleri

Cilalama işlemi görselliğe hizmet eden bir uygulama değil, profesyonellerin yapması gereken derin bir bakım ve hijyen uygulamasıdır.

Nord Group Cleaning keşif ekibi yüzeyin analizini yaparak hizmetin doğru kimyasal, doğru ekipman, eğitimli ve sertifikalı personellerle ifasını sağlar. Bu işlem işletmeye makyaj yapılmış alanlar değil bakımı ve hijyen standardı yükseltilmiş sağlıklı alanlar sağladığı gibi yüzeylerinizin ömrünü uzatır.

İşlemin amacını kısaca özetlersek:
• Aşındırıcı etkileri azaltmak ve sıvıların zeminin dokularına sızmasını engellemek,
• Yüzeyin yapısını değiştirerek daha sert, dayanıklı ve sızmalara karşı daha dirençli hale getirmek,
• Yüzeylerde çıplak göz ile fark edilemeyecek boyutlardaki gözenekleri kapatarak kirlerin yerleşmesini engellemek, temizlik işlemleri için harcanan zamanı ve maliyeti azaltmak,
• Zeminin estetik açıdan daha güzel görünmesini sağlamak,
• Zemini aşınmaya karşı koruyarak binanın kullanım ömrünü uzatmak,
• Kayganlık direncini en üst seviyeye taşıyarak, kayıp düşme kazalarına karşı sizi ve ziyaretçilerinizi korumak

Cila Çeşitleri ve Uygulama Alanları:
• Kristalize Cila
Mermer, karo, linolyum, vinil, trazzo, traverten ve PVC
• Polimer Cila (süt cila)
PVC, linoleum, vinil, çini/mozaik taş, mermer

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi
  8:00 - 18:00
 • Salı
  8:00 - 18:00
 • Çarşamba
  8:00 - 18:00
 • Perşembe
  8:00 - 18:00
 • Cuma
  8:00 - 18:00
 • Cumartesi
  9:00 - 16:00
 • Pazar
  Kapalı

@2022 – Tüm Hakları Saklıdır. | Bambu Dijital Tarafından Hazırlanmıştır