Hizmetlerimiz

Genel Temizlik

Nord Group Cleaning

Kurumsal Temizlik Hizmetlerimiz

Nord Group olarak profesyonel yönetim kadromuz, sertifikalı uzman ekiplerimizle sizlere daha iyi hizmeti uygun maliyetlerle sunmayı hedefledik.

AVM Temizliği

Günümüz insanının yaşam kültürünün ayrılmaz bir parçası olan Alışveriş Merkezlerinin hızla çoğaldığı buna bağlı olarak da işletmelerin verimli yönetilmesinin kaçınılmaz olduğu günümüzde , kurumsal destek almak firmalar için çıkış yolu olmuştur. Komplike ve çoklu hizmetlerin bir arada olduğu bu türden tesislerin hizmet ihtiyaçlarına tek elden çözüm önerileri getirmek, yoğunluğa göre aksiyon alarak yükünüzü hafifletmek bizim görevimizdir. Uzman yönetim kadromuz ve deneyimli operasyon ekibimizle kaliteli ve niş hizmet anlayışımızın gereği memnuniyetinize talibiz.

Plaza ve Residence Temizliği

Hareketin en yoğun olduğu alanlar olmaları sebebiyle temizlik ve bakım hizmetlerinin son derece düzenli ve profesyonel ekiplerce hijyen standartlarına uygun verilmesi gerekir. Bir destek ekibiniz yoksa bir süre sonra hem sağlığınız hem prestijiniz tehlikede olacaktır. Keşif sonrası bu büyük ve yoğun alanların temizlik ve bakımının sizin ayağınıza dolanmaması için destek ekibiniz olarak hızla aksiyon alıp öncelikle bir temizlik standardına ulaşmanızı sağlıyoruz. Bir yandan temizliyor, bir yandan koruyor, bir yandan parlatıyoruz. Yapıyı içeriden dışarıya doğru sterilize edip güvenle yaşanılır duruma getiriyoruz.

Fabrika ve Üretim Merkezleri Temizliği

Fabrika ve üretim merkezleriniz keşif ekibimiz tarafından sektörel gereklilikleri göz önünde bulundurularak risk analizleri yapılır. İş sağlığı ve güvenliğine uygun çalışma planları hazırlanarak Operasyon yöneticileri eşliğinde uygun eğitimlere ve sertifikalara sahip profesyonel ekiplerimizle temizlenir.

Fuar Alanı Temizliği

Yoğun insan trafiğinin ve hızlı kirlenmenin oluştuğu fuar alanlarında gece operasyonu ile alanı ziyaret saatine hazırlamak ve gün içinde de mobil ekiplerle oluşan kirliliği takip ederek ziyaretçi ve müşteri memnuniyetini yaratmak öncelikli görevimizdir. Uygun ekipmanlarla donatılmış deneyimli ve eğitimli personellerimizle sizin destek gücünüz olmak bizi memnun edecektir.

Mağaza Temizliği

Perakende mağazacılığın olmazsa olmazı her daim müşterisine fresh, özenli ve temiz bir ortam sunmaktır. Bu düsturdan yola çıkarak istediğiniz rutinde planlama yapıp mağazalarınızın günün her saati ışıl ışıl parlamasını sağlayabiliriz. İster zincir mağaza olun isterseniz tek, bütün özenimiz ve bilgimizle desteğimizi sunuyoruz. 

Okul, Yurt ve Kreş Temizliği

Toplu yaşamın olduğu kalabalık alanlarda hızla kirlenme, kirlenmeye bağlı bakteri ve mikrop oluşumu yaşanır. Hijyen standardı oturmamış , profesyonelce temizlenip arındırılmamış yurt,okul, kreş gibi yaşam alanlarını steril hale getirmek için gereken bütün yetenek ve ekipmanlara sahip NORD Group doğru işe doğru yaklaşımla çalışmalarını memnuniyet odağına oturtur. Herkes temizler ama biz evimiz gibi temizleriz.

Her Daim Parlak Zeminler

Cilalama Hizmetleri

Cilalama işlemi görselliğe hizmet eden bir uygulama değil, profesyonellerin yapması gereken derin bir bakım ve hijyen uygulamasıdır.

Nord Group Cleaning keşif ekibi yüzeyin analizini yaparak hizmetin doğru kimyasal, doğru ekipman, eğitimli ve sertifikalı personellerle ifasını sağlar. Bu işlem işletmeye makyaj yapılmış alanlar değil bakımı ve hijyen standardı yükseltilmiş sağlıklı alanlar sağladığı gibi yüzeylerinizin ömrünü uzatır.

İşlemin amacını kısaca özetlersek:
• Aşındırıcı etkileri azaltmak ve sıvıların zeminin dokularına sızmasını engellemek,
• Yüzeyin yapısını değiştirerek daha sert, dayanıklı ve sızmalara karşı daha dirençli hale getirmek,
• Yüzeylerde çıplak göz ile fark edilemeyecek boyutlardaki gözenekleri kapatarak kirlerin yerleşmesini engellemek, temizlik işlemleri için harcanan zamanı ve maliyeti azaltmak,
• Zeminin estetik açıdan daha güzel görünmesini sağlamak,
• Zemini aşınmaya karşı koruyarak binanın kullanım ömrünü uzatmak,
• Kayganlık direncini en üst seviyeye taşıyarak, kayıp düşme kazalarına karşı sizi ve ziyaretçilerinizi korumak

Cila Çeşitleri ve Uygulama Alanları:
• Kristalize Cila
Mermer, karo, linolyum, vinil, trazzo, traverten ve PVC
• Polimer Cila (süt cila)
PVC, linoleum, vinil, çini/mozaik taş, mermer

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi
  8:00 - 18:00
 • Salı
  8:00 - 18:00
 • Çarşamba
  8:00 - 18:00
 • Perşembe
  8:00 - 18:00
 • Cuma
  8:00 - 18:00
 • Cumartesi
  9:00 - 16:00
 • Pazar
  Kapalı

@2022 – Tüm Hakları Saklıdır. | Bambu Dijital Tarafından Hazırlanmıştır